CCTV Kamera Sistemleri
4 Kanal DVR Cihazlar
Kendine özgü işletim sistemi ile çalışan dijital görüntüleme kayıt ve Transfer sistemleri İstikrarlı çalışma karekteristliği ve network yetenekleri ile küçük ölçekte alanların izlenmesi için dizayn edilen 4 kanallı sistemler PC tabanlı sistemlerin hakimiyetini zorlayacak gibi görünüyor.
8 Kanal DVR Cihazlar
Orta ölçekte alanların kontrol altına alınabilmesi için dizayn edilen 8 kanallı sistemler görüntü, kayıt kalitesi, değişik kayıt hızlarına ve network yeteneklerine sahip ve standart ekran ebatları içerisinde bölünmüş çoklu görüntünün en iyi algılandığı modellerdir.
16 Kanal DVR Cihazlar
Standalone sistemlerde iyi bir performans için tercih edilebilecek yüksek kanal kapasiteli 16 kanal DVR cihazlar mükemmel görüntüleme, kayıt performansları ve alt kapasite modellerinin sahip olduğu mükemmel özelliklerin bile üzerine çıkarak orta ve büyük ölçekli alanların doğru tercihi olacaktır.
Box Kameralar
Gözlenmek istenen alanın açı, aydınlatma seviyesine göre Renkli ya da Day/Night özellikte tercih edilebilen, CS lens tipi desteği ve değişik çözünürlükleriyle özellikle denetim amaçlı kullanımlarda en çok tercih edilen kameralar olma özelliklerini devam ettiriyor.
Dome Kameralar
Adını kubbe yapısına benzerliğinden alan Dome kameralar değişik açı ve özelliklerde standart, yüksek çözünürlük, gece görüşlü,su geçirmez ve darbeye dayanıklı zengin çeşitliliğe sahip estetik ve dikkat çekmeyen yapılarından dolayı dünyada en çok üretilen kamera tipleri olarak bilinir.
Pinhole Kameralar
Toplu iğne başlığı büyüklüğünde lens yapısı ve küçük ebatları ile farklı bir ürün grubu olan Pinhole kameralar, Smoke ve, PIR dedektör görünümleri ile de özellikle dikkat çekmesini istemediğiniz uygulamalar için ideal çözümlerdir.
Gece Görüşlü IR Kameralar
Day/Nıght kameralar ile insan gözünün göremediği kızıl ötesi infrared ledli spotların bütünleşik sunulduğu IR kameralar aydınlatmanın yetersiz olduğu veya aydınlatma uygulanamayacak alanlarda iç ve dış ortamlarda gece görüşü sağlamak amacı ile değişik tip ve standartlarda tasarlanmıştır.
Speed Dome Kameralar
Sizi güvenlik ve denetim seviyesinin yüksek önem taşıdığı uygulamalarda kimlik, plaka tespiti ve daha detaylı görüntü yakalamak için tasarlanmış hareket ve zoom özelliklerine sahip yüksek çözünürlüklü bu akıllı kameraların yeteneklerinden yararlanmaya davet ediyoruz.